Přeskočit na obsah

Služby

Velice mě těší, že se zajímáš o mé služby. Jsem tady, abych ti pomohl cítit se a vypadat skvěle, získat fyzičku jak z pekla a být silnější než kdy dřív. Po celou dobu ti budu partnerem na cestě za větším sebevědomím a vysněnou postavou. 

Ať už jsi muž nebo žena s natřískaným diářem, nula fyzičkou a nějakým tím kilem navíc, nebo jsi amatérský či profesionální sportovec, který chce svojí výkonnost posunout na vyšší úroveň. Tady jsi správně. Připravím ti individuální plán přesně podle tvých potřeb a cílů.

Je ti sympatické cvičení s kettlebell, ale trápí tě správná technika nebo provedení cviků? Nebo je ti bližší posilování s vlastní vahou? Možná žiješ daleko a preferuješ online trénink? Nebo se chceš naučit sebeobranu a ochránit tak sebe a své blízké? Jsi sportovec a chceš lepší výsledky? Možná chceš prostě jenom začít cvičit, ale nevíš jak? 

Je jedno, jakou službu si nakonec vybereš. Každá ti pomůže dosáhnout tvého cíle díky detailně vystavěnému tréninkovému programu. Cvičit můžeme v plně vybavené tělocvičně Respekt Gym nebo u tebe doma, případně venku. Přijedou za tebou kamkoliv v Kutné Hoře a okolí. Taky můžeš u všech služeb využít variantu online a cvičit v pohodlí svého domova přes aplikaci Zoom.   

Nečekej na zítra! Dnes je ten nejlepší čas začít!

5/5
Honzovým tréninkům nelze nic vytknout. Vzhledem k tomu, že jeho dovednosti jsou na profesionální úrovni, je radost učit se a trénovat pod jeho vedením. Pokaždé je usměvavý a dobře naladěn. O všech klientech má absolutní přehled. Je pečlivý a bedlivý a jakékoliv nedostatky ihned řeší a zjednává nápravu, což považuji za velmi důležité a praktické.
Pavel
Pavel
Vyzkoušej Mě

FMS Diagnostika ZDARMA

Chceš nejdříve vyzkoušet styl mé práce? Nemůžeš začít lépe než s FMS diagnostikou. Společně najdeme tvé limitace a odbrzdíme tělo k neskutečným výkonům. ZDARMA!

Nebo si domluv

OSOBNÍ Konzultaci ZDARMA

Nejlepší první krok tvé cesty za lepším já. Domluv si osobní nebo online schůzku a vykroč na cestu síly, zdraví a kondice. Změň svůj život ještě dnes.