Přeskočit na obsah

O mně

Kdo jsem?

Ahoj! Jsem tvůj osobní trenér, který je mezinárodně certifikovaný a specializovaný v silovém a kondičním tréninku. Především jsem ale obyčejný kluk s vášní pomáhat lidem žít zdravěji, být silnější a ve formě. A abych nezapomněl, jsem také instruktor Krav Maga s úrovní Expert.

Jako dítě jsem chtěl být lékařem. Dokonce jsem byl několik let členem mládeže Českého červeného kříže. Život mě nakonec zavedl jinam, ale touha pomáhat lidem zůstala.

Uvědomil jsem si, že mi dělá větší radost bojovat proti nemocem zdravým pohybem a fyzickou aktivitou, než následky neaktivního životního stylu léčit. Mým posláním je umožnit všem lidem žít aktivně a s radostí do co nejdelšího věku a dosáhnout co nejlepších výkonů ať už v běžném životě, nebo ve sportu.

Moje kvalifikace:

– Certifikovaný specialista funkčního pohybu (FMS)
– Instruktor posilování s vlastní vahou, kettlebell a velkou činkou (StrongFirst)
– Instruktor sebeobrany Krav Maga pro děti i dospělé
– Instruktor Oxygen Advantage

Navíc jsem absolvoval řadu dalších kurzů, školení a certifikací, jako například Ground Force Method, Flexible Steel a The Corset (Ido Portal Method), abych jmenoval pár.

Neustále se vzdělávám a poskytuji svým klientům to nejlepší v oboru. Přijď se přesvědčit, že i ty můžeš dosáhnout svých cílů a žít zdravěji a spokojeněji!

Máš nějaké otázky nebo bys chtěl začít trénovat? Kontaktuj mě a domluvme si první trénink!

KB o mně

Zodpovědný

Co slíbím, to splním! Tak se získává důvěra.

Diskrétní

Co si řekneme na tréninku, zůstane na tréninku.

Trpělivý

Neznám neúspěch, jen příležitost ke zlepšení.

Certifikace

Partneři