Přeskočit na obsah

O mně

Kdo jsem?

Jsem tvůj osobní trenér s mezinárodně uznávanou certifikací a specializací silového a kondičního tréninku. Hlavně jsem ale obyčejný kluk s vášní pomáhat lidem žít zdravěji, být silnější a ve formě.

Jako dítě jsem chtěl být lékařem. Dokonce jsem byl několik let členem mládeže Českého červeného kříže. Nakonec mě životní cesty dovedly jinam, ale touha pomáhat lidem zůstala.

Uvědomil jsem si, že mi dělá větší radost bojovat proti nemocem zdravým pohybem a fyzickou aktivitou než následky neaktivního životního stylu léčit. Mým posláním je umožnit všem lidem žít aktivně a s radostí do co nejdelšího věku a dosáhnout co nejlepších výkonů ať už v běžném životě nebo ve sportu. 

Jsem certifikovaný specialista funkčního pohybu (FMS), kettlebell instruktor a instruktor posilování s vlastní vahou organizace StrongFirst a také instruktor sebeobrany Krav Maga pro děti a dospělé. Také jsem absolvoval řadu dalších kurzů, školení či certifikací jako například Ground Force Method, Flexible Steel, The Corset (Ido Portal Method), abych jmenoval pár. 

I nadále se neustále vzdělávám a poskytuji tak svým klientů “The best practice„ v oboru. 

KB o mně

Zodpovědný

Co slíbím, to splním! Tak se získává důvěra.

Diskrétní

Co si řekneme na tréninku, zůstane na tréninku.

Trpělivý

Neznám neúspěch, jen příležitost ke zlepšení.

Certifikace

Partneři